(+420) 606 780 645

O nás

Občanské sdružení Nová Morava bylo založeno v roce 2003. V počátcích jsme se zaměřovali především na zajišťování internetového připojení pro členy sdružení v Pohořelicích a blízkém okolí. Postupem času se potřeby členů sdružení rozrostly natolik, že došlo k zastřešení kompletního servisu v oblasti poskytování bezdrátového internetu a rozrůstání do dalších obcí.

Cílem naší činnosti je sdružování osob se zájmy v oblasti počítačových věd, moderních technologií a smysluplném využití volného času. Těmito činnostmi se rozumí zejména rozšiřování moderních technologií mezi občany, pomoc při organizaci naučných a zábavných akcí pro veřejnost, zvláště pro děti a mládež, a účast na podobných akcích pořádaných jedinci či organizacemi mimo sdružení.

Všem svým členům nabízíme vysokorychlostní a časově neomezené připojení k internetu.

Víme jak

zajistit vaši spokojenost. Máme dlouholeté zkušenosti s výstavbou a udržováním sítě našeho sdružení. Snažíme se předcházet problémům a rychle je řešit, když nastanou. Naše práce je pro nás zároveň i koníčkem.

Vytrvale se snažíme

zpřístupnit levné a rychlé internetové připojení i lidem v oblastech, které leží mimo zájem běžných komerčních poskytovatelů internetového připojení.

Zabýváme se

také organizací naučných a zábavných akcí pro veřejnost, zvláště pak pro děti a mládež. Podobných akcí pořádaných mimo sdružení se i aktivně účastníme.

Zajišťujeme připojení

 k internetu pro více než 2000 domácností. Mezi naše spokojené uživatele patří i mnoho obecních úřadů a škol.

Statutární orgán

Internet Nová Morava

Jiří Tomek

Předseda spolku

Internet Nová Morava

Pavel Bzduch

Člen rady

Internet Nová Morava

Josef Dofek

Člen rady

Internet Nová Morava

Jiří Tomek

Předseda spolku

Internet Nová Morava

Daniel Götz

Člen rady

Internet Nová Morava

Martin Knitl

Člen rady