O nás


Občanské sdružení Nová Morava bylo založeno roku 2003. V počátcích jsme se především zaměřovali na zajišťování internetového připojení pro členy sdružení v Pohořelicích a blízkém okolí. Postupem času se potřeby členů sdružení rozrostly natolik, že došlo k zastřešení kompletního servisu v oblasti poskytování bezdrátového internetu a dalšímu rozrůstání do dalších obcí.

Cílem naší činnosti je sdružování osob se zájmy v oblasti počítačových věd, moderních technologií a v zájmu ve smysluplném využití volného času. Těmito činnostmi se rozumí zejména rozšiřování moderních technologií mezi občany, organizace a pomoc při organizaci naučných a zábavných akcí pro veřejnost, zvláště děti a mládež a účast na podobných akcích organizovaných jedinci či organizacemi mimo sdružení.

Všem svým členům nabízíme vysokorychlostní časově neomezené připojení k internetu.

Víme jak

zajistit Vaši spokojenost. Máme dlouholeleté zkušenosti s výstavbou a udržováním sítě našeho sdružení. Snažíme se předcházet problémům a rychle je řešit, když nastanou. Naše práce je pro nás zároveň i koníčkem.

Vytrvale se snažíme

zpřístupnit levné a rychlé internetové připojení i lidem v oblastech, které leží mimo zájem běžných komerčních poskytovatelů internetového připojení.

Zabýváme se

také organizací a pomoci při organizaci naučných a zábavných akcí pro veřejnost, zvláště pak pro děti a mládež a účastí na podobných akcích organizovaných jedinci či organizacemi mimo sdružení.

Zajišťujeme připojení

k internetu pro více než 2000 domácností a firem. Mezi naše spokojené uživatele patří i mnoho obecních úřadů a škol.

Dokumenty

Statutární orgán

Předseda spolku - Jiří Tomek 
Členové rady
- Pavel Bzduch, Josef Dofek, Daniel Götz, Martin Knitl